Casa Confortavel Para Estadia No Show Rural Cascavel
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Casa Confortavel Para Estadia No Show Rural Cascavel tilbyder en indkvartering med en privat pool og et fuldt udstyret køkken.
Igreja Nossa Senhora de Fátima ligger 10 minutters kørsel væk, mens lufthavnen Cascavel er 5 km fra indkvarteringen. Det er 20 -minutters gåtur fra Cascavel bymidte. Gæsterne kan spise i Restaurante Surubim og Maximus Pizzaria placeret inden for 11-minuttets gåtur væk fra denne indkvartering. Du kan komme til Praça do Migrante om få minutter i bil.
Villaen består af 3 badeværelser.
Lufthavn ligger 15 minutters kørsel væk.
- Lokale seværdigheder
- Praça do Migrante1,9 km
- Teatro Municipal de Cascavel1,6 km
- Shopping 4 Estacoes1,6 km
- Praça Wilson Joffre Soares dos Santos1,3 km
- Centro Cultural de Cascavel1,7 km
- Museu Histórico Celso Formighieri Sperança1,6 km
- Capela1,7 km
- Marco Zero de Cascavel1,8 km
- Lufthavne
- Cascavel lufthavn10 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Kæledyr tilladt
Aktiviteter og afslapning
- Grillfaciliteter
På værelset
- Klimaanlæg
- Minibar
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor langt ligger Cascavel fra Casa Confortavel Para Estadia No Show Rural Cascavel?
Der er 5 km mellem Cascavel og Casa Confortavel Para Estadia No Show Rural Cascavel. - ❓
Hvor meget koster det at booke Casa Confortavel Para Estadia No Show Rural Cascavel?
Den gennemsnitlige pris i Casa Confortavel Para Estadia No Show Rural Cascavel er 353$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Confortavel Para Estadia No Show Rural Cascavel?
Du kan bo på Casa Confortavel Para Estadia No Show Rural Cascavel med dit kæledyr.